עיצוב גרפי

העולם שייך למעצבים הצעירים

תכנית לימודים דו-שנתית

מרכזת העיצוב הגרפי: נסטיה פייביש, מעצבת גרפית.

מהו עיצוב גרפי ומה עושה מעצב גרפי?
הטלפון הסלולרי שלנו, עיתון הבוקר, המרחב הציבורי בו אנו חיים, פועלים ועובדים, מוצרי התרבות אותם אנו צורכים, הקניון השכונתי בו אנו מבקרים, הקטלוג בחנות, השקית ואפילו השיח הבין אישי אותו אנו מנהלים, בכל אלו ועוד מעורב כיום מעצב. מאחורי כל אלו עומד מעצב גרפי שמחליט על הצבע, הגודל, הצורה והכיוון הנכונים. בהחלטותיו הוא דואג לתקשורת חזותית משמעותית המעבירה את התחושות המדויקות והמסרים הנכונים.
עיצוב גרפי – חזותי, הוא התחום שבו מתרגמים רעיונות, צרכים, מסרים וידע לשפה חזותית שמובנת לקהל הרחב, באמצעות מדיות מודפסות ודיגיטליות. זהו תחום רחב, מקיף ומתחדש ללא הרף, תחום מרתק ומאתגר המאפשר לפועלים בו להשפיע, לשנות, להעביר מסרים ולהכריע.

מה אלמד בעיצוב גרפי?
בקורס לומדים רישום, איור, צילום, טיפוגרפיה, עיצוב כרזות, מגזין ובכלל עיצוב שפה חזותית בתהליך בנייה מורכב של מותגים. במקביל לומדים כמובן גם את כלי העבודה המובילים בשוק – התוכנות הגרפיות העדכניות ביותר.

בדומה לתהליך למידת שפה חדשה גם בתוכנית הלימודים שלנו אנו דואגים לבסיס רחב ואיתן, המאפשר להרחיב את היריעה ולהתקדם להתמחות חשובה ומרתקת – העיצוב הגרפי הדיגיטלי. זו היא חזית עולם העיצוב, המקום לחידושים ולחלומות פרועים. המקום בו נפגשים ערכי העיצוב הקלאסיים עם העולם הדיגיטלי, עם הטלפון הסלולרי, עם אתרי האינטרנט, החוויה האינטראקטיבית ועולם האפליקציות.

מבין נושאי הלימוד:
שנה א'- עיצוב בסיסי: מבוא לעיצוב בדו מימד וטיפוגרפיה, סטודיו לחשיבה חזותית, תוכנות גרפיות: Illustrator ,Photoshop, איור, רישום, צילום ככלי להעברת מסר.
שנה ב'- סטודיו אריזות, עיצוב מגזין, מיתוג, עיצוב חברתי: עיצוב דעת קהל באמצעות קריאטייב, עיצוב אתרים ואפליקציות, InDesign, פרויקט גמר, סטאז' מעשי.

פרטי הקורס

מיקום הקורס: מגדל המגינים, שדרות המגינים 28 עיר תחתית, חיפה
משך הקורס: דו שנתי, 600 שעות אקדמיות
יום הלימודים: שני 8:30-16:15
תנאי קבלה: מבדק התאמה
מועד פתיחה: 11 באוקטובר 2021
תעודה: תלמיד המסיים בהצלחה את הקורס על פי דרישות הלימודים, יהיה זכאי לדיפלומה כבוגר לימודי חוץ, המרכז האקדמי ויצו

* הקורס מוכר לפיקדון לחיילים משוחררים.

* דמי הרשמה: 400 ₪

* כמפורט בתקנון לימודי חוץ, דמי הרשמה אינם מוחזרים.

עדיין מחכה?! זה הזמן לעצב מסלול מחדש!
כמה פרטים קטנים והיועץ הלימודי שלנו יצור עמך קשר:

היי, טרם
השארת פרטים.
היי, טרם השארת פרטים.

הנה הזדמנות נוספת לשמוע מאיתנו על המסלולים השונים ואפשרויות הלימוד:

הצעד הבא לקריירה שלך בעיצוב
מתחיל כאן: